Hotel Coqueiros
| Internetadgang Wi-Fi på værelserne | Gratis parkering | 24-timers service 24-timers Reception |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Mindre end 1 km fra Valparaiso de Goias byens center, Hotel Coqueiros huser værelser med udsigt over haven. Gæsterne kan nyde en buffet og adgang til en terrasse.
Hotellet ligger 2 km fra Valparaiso Cultural Space og 10 minutters kørsel fra Sul-indkøbscentret. Der er 90 km til Formosa. Du kan komme til Memorial of the Federal Public Ministry om få minutter i bil.
Denne ejendom består af 8 værelser, som et dobbeltværelse med en balkon, terrasse-restauranten og lydisolerede vinduer. Gæsterne kan også benytte et spabadekar, en brusekabine og separat toilet.
Doce Mania og Restaurante Do Bene ligger 450 meter fra hotel.
- Lokale seværdigheder
- Faculdade1504 km
- Igreja Evangelica1024 km
- Edificio Tropical893 km
- IBIVAL - Igreja Batista Independente do Valparaiso1236 km
- Igreja Presbiteriana Betel615 km
- Santa Cruz646 km
- Shopping Sul1484 km
- Capela Nossa Senhora de Aparecida1191 km
- Lufthavne
- Brasilia Lufthavn29 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Klimaanlæg
- Minibar
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Vask på værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra et Hotel Coqueiros?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra et Hotel Coqueiros. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Hotel Coqueiros?
Du kan parkere dit køretøj på Hotel Coqueiros ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Hotel Coqueiros?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Hotel Coqueiros er 60$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilken betalingsmetode kan man benytte på Hotel Coqueiros?
Gæsterne på Hotel Coqueiros kan betale med Mastercard og Visum. - ❓
Finder jeg en arbejdsplads på mit værelse i hotellet?
Ja, arbejdsrum er tilgængeligt i nogle værelser på hotellet.